2015-2016. tanév


9.a osztály

Osztályfőnök: Dolgosné Mórocz Katalin


  1. Budai Janka
  2. Dobos Evelin Krisztina
  3. Esztergályos Viktória
  4. Fodor Katalin
  5. Győrfi Csenge
  6. Hajba Elizabet
  7. Horváth Alexandra
  8. Kazinczki Dóra
  9. Kovács Viktória
  10. Lákics Ivett
  11. Lancsár Kitti
  12. Leopold Alexandra
  13. Mihályka Karolin
  14. Molnár Mercédesz
  15. Molnár Vivien
  16. Nyári Cintia
  17. Pallósi Balázs
  18. Petrovics Bálint
  19. Solti Kristóf Tamás
  20. Takács Márk


9.b osztály 

Osztályfőnök: Szánthóné Bérdi Andrea  



  1. Bedőcs Ingrid
  2. Bedőcs Judit
  3. Benczik Krisztina
  4. Bősze Dóra
  5. Busics Benedek Adrián
  6. Göller Erzsébet
  7. Günther Nóra Lilla
  8. Horváth Luca
  9. Kovács Dóra
  10. Lakosi Dávid
  11. Markovics Dóra
  12. Monek Máté
  13. Óvári Inez
  14. Pál Doroti
  15. Sibinger Mátyás Miklós
  16. Szakály Boglárka Rózsa
  17. Szuper Patrik
  18. Takács Barnabás
  19. Tompa Angelika
  20. Tóth Alexandra
  21. Vininger Vanessza


10.a osztály

Osztályfőnök: Laczóné Csima Anetta


  1. Bödő Julianna
  2. Darázs Dorina Boglárka
  3. Dervalics Krisztián
  4. Dobos Ádám
  5. Faragó Zsombor
  6. Fülöp János
  7. Fülöp Maja
  8. Gosztom Dániel Péter
  9. Horváth Marcell
  10. Láng Zsombor
  11. Mesterházi Dóra Erzsébet
  12. Mesterházi Laura
  13. Németh Anna
  14. Oroszi Bence
  15. Oroszi Viktor
  16. Pataki Kristóf
  17. Singer Rebeka Ilona
  18. Szájer Dominik
  19. Szupper Natália
  20. Tornyos Ádám
  21. Vörös Anna


10.b osztály

Osztályfőnök: Kovács Krisztina


  1. Affiah Udeme Godwin
  2. Benedek Ágnes
  3. Bertha József
  4. Horváth Fruzsina
  5. Kalamár Krisztina
  6. Kalotai Dániel
  7. Kónya Nikolett
  8. Kutasi Anna Alexandra
  9. Lakosi Bence
  10. Magai Dzsenifer
  11. Nagy Regina
  12. Németh Cintia
  13. Oroszlán Tamás
  14. Rákos József
  15. Schulcz Gergely
  16. Szájer Edina
  17. Szenkovits Buda János
  18. Takács Dorottya Ildikó
  19. Töltl Soma
  20. Varga Enikő
  21. Varga Kristóf


11.a osztály

Osztályfőnök: Laczó László


  1. Bordács Gábor Soma
  2. Csák Máté
  3. Csesznok Anett
  4. Csillag Mátyás
  5. Fábián Ádám
  6. Gaál Bence Attila
  7. Gulyás Benedek
  8. Horváth Dániel
  9. Joó Boglárka
  10. Kálmán Regina
  11. Kálmán Viktória
  12. Kovács Nóra
  13. Lada Nóra
  14. Magyar Alexandra
  15. Márkus Zoltán
  16. Márton Dávid
  17. Mujanovic Aida
  18. Murai Gábor
  19. Nagy Hanna Viola
  20. Nagy Martin
  21. Németh Ákos
  22. Németh Levente
  23. Sipos Balázs
  24. Solti Boglárka
  25. Varga Mercédesz Kata
  26. Vilics Boglárka


12.a osztály

Osztályfőnök: Jámbori Tamás

  1. Bálint Máté
  2. Boldizsár Eszter
  3. Bödő Nikolett
  4. Cebe Zoltán
  5. Csendes Máté
  6. Csillag Krisztina
  7. Doktor Péter
  8. Herczeg Vanda Gertrud
  9. Horváth Dominik
  10. Jakab Roxána
  11. Karbovszky Botond Zsolt
  12. Kovács Vanessza Liza
  13. Mizda Bianka
  14. Neumann Noémi
  15. Németh Eszter
  16. Németh Réka
  17. Németh Roland
  18. Szabó Veronika
  19. Szemenyei Ákos
  20. Tüű Balázs Szilveszter
  21. Varga Dorottya
  22. Varga Evelin

 

12.b osztály

Osztályfőnök: Ágelné László Lívia


  1. Agg Richárd
  2. Bicsák Anna
  3. Bischof Barbara Hajnalka
  4. Dévai Lívia
  5. Érsek Fanni
  6. Fekete Tibor
  7. Hagymási Péter
  8. Joó Attila László
  9. Joó Virág
  10. Kiss Adrienn
  11. Laczó Levente
  12. Márton Ádám
  13. Márton László
  14. Molnár Sára
  15. Németh Gergely
  16. Pataki Péter
  17. Szakasics Noémi
  18. Vincze Roland
  19. Zimics Rozália
  20. Zsigovits Nóra