Versenyeredmények a Magyar Kultúra Napján
A Magyar Kultúra Napja alkalmából meghirdetett vetélkedőkön az alábbi részvevőket díjazta a zsűri.
Humor az irodalomban címmel vers- és prózamondó verseny:
Középiskolás kategória:
1. hely: Balog Virginia (Kanizsai Dorottya Gimnázium)
2. hely: Hajdú Beatrix (Vörösmarty Mihály Gimnázium)
3. hely: Nagy Noémi (Kanizsai Dorottya Gimnázium)
Általános iskolás kategória:
1. hely: Molnár Sára (Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI)
2. hely: Tompa Ráhel (Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI)
3. hely: Kálmán Viktória (Kölcsey Utcai Általános Iskola és AMI)
Kötelezők röviden Örkény műfajában, Karinthy stílusában - irodalmi pályázat:
Középiskolás kategória:
1. hely: Molnár Eszter (KFG - 11.b)
2. hely: Horváth Renáta (KFG - 12.b)
3. hely: Csonka Gergő (KFG - 13.a)
Általános iskolás kategória:
1. hely: Kiss Adrienn (Kölcsey Utcai Ált. Isk. és AMI - 8. a)
Gaál Dávid (Kölcsey Utcai Ált. Isk. és AMI - 8.a)
2. hely: Vásárhelyi Balázs (Kölcsey Utcai Ált. Isk. és AMI - 8. b)
3. hely: Csihar Dániel (Kölcsey Utcai Ált. Isk. és AMI - 8. b)
Képzőművészeti pályázatok:
Maya naptár készítése:
Középiskolás kategória:
1. hely: Érsek Noémi (KFG - 9. a)
2. hely: Benkő Eszter (KFG - 13. a)
Általános iskolás kategória:
1. hely: Kőházy Anna (Olcsai Ált. Isk. - 5. a)
2. hely: Molnár Vivien (Olcsai Ált. Isk. - 5. b)
Karinthy-portré készítése:
1. hely: Németh Dorina (KFG - 10. b)
Cséve Krisztina (Vörösmarty Mihály Gimnázium)
2. hely: Ágel Zita (KFG - 9. a)
Pék Andrea (NLG)
3. hely: Cebe Annamária (KFG - 10. b)
Pungor Evelin (Kanizsai Dorottya Gimnázium)
Karikatúra készítése:
Középiskolás kategória:
1. hely: Simon Johanna (KFG - 11. b)
2. hely: Cseke Csaba (Szombathelyi Műszaki Szakképzőiskola)
3. hely: Aradi Adrienn (Kölcsey Ferenc Gimnázium)
Általános iskolás kategória:
1. hely: Horváth Martin (Kölcsey utcai Ált. Isk. és AMI - 7. o.)
2. hely: Bauer Orsolya (Olcsai Ált. Isk. - 7. o.)
3. hely: Nagy Hanna (Olcsai Ált. Isk. - 6. o.)
Műveltségi vetélkedő írásbeli és szóbeli fordulóval Karinthy Frigyes életéből, munkásságából és a Tanár úr kérem című művéből 3 fős csapatok részvételével:
1. hely: Sulics Krisztina, Danos Dóra, Benkő Anett (Vörösmarty gimnázium)
2. hely: Horváth Renáta, Szabó Ágnes, Vass Viktória (KFG - 12. évf.)
3. hely: Győrffy Imre Mátyás, Kocsis Dániel, Rustinczky Péter (KFG - 11. évf.)
Apád, anyád ide járt? címmel készült visszaemlékezések közül különdíjban részesült: Tóthné Molnár Rozália, Kovátsik József.